Svoz průmyslového odpadu

Zajišťujeme odvoz všech odpadů včetně nebezpečných na území celé ČR. Disponujeme potřebným technickým a technologickým vybavením i know-how pro nakládání s odpady v celé šíři katalogu odpadů dle Vyhlášky č. 381/2001 Sb. v platném znění. Mezi naše zákazníky patří jak velké průmyslové podniky, tak menší firmy a živnostníci.

Výhody spolupráce s námi

  • pomůžeme Vám najít optimální způsob nakládání s odpady,
  • přicházíme s novými řešeními v oblasti využití odpadů a recyklace,
  • vybavíme Vás dostatečným počtem vhodných nádob na odpad,
  • pro naše zákazníky držíme stálou havarijní službu zdarma,
  • postaráme se za Vás o legislativní zabezpečení odpadového hospodářství.

Odpady jsou zdroje

Odpady vnímáme jako zdroje, svým zákazníkům přinášíme taková řešení a technologie, které umožní prosazovat principy oběhového hospodářství. Vlastníme rozsáhlou síť koncových zařízení všech typů v rámci celé České republiky. Naše spalovny patří svým konstrukčním a technologickým řešením k nejmodernějším zařízením u nás, provozujeme také několik zařízení určených k úpravě a odstranění kapalných nebezpečných odpadů, biodegradační plochy, solidifikační zařízení a další. Naše provozovny disponují technologiemi pro částečné zpracování odpadu, jako jsou třídicí linky, separátory, lisovací jednotky, drtiče, mlýny, aglomerátory, styropaktor, technologie MBT light, mobilní drtiče dřeva a další. Odpady dále využíváme, například pro výrobu stavebních recyklátů nebo kompostů.

Moderní technika

Rozmanitost a šíře vozového parku je naší silnou stránkou. Disponujeme moderní svozovou technikou všech typů a velikostí, jako jsou kontejnerová, valníková, cisternová, dodávková a speciální vozidla a další mechanismy. Zákazníkům nabízíme různé typy skladovacích obalů a kontejnerů včetně obalů certifikovaných pro převoz nebezpečných odpadů.

Odborné poradenství

V rámci odborného poradenství Vám zpracujeme průběžnou a roční evidenci odpadů, hlášení o produkci a nakládání s odpady a upozorníme Vás na aktuální legislativní úpravy týkající se Vašeho podnikání.

 

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět více? Neváhejte nám zavolat na zákaznickou linku 800 102 000, nebo pošlete nezávaznou poptávku prostřednictvím formuláře:

 

Poptávka odvozu průmyslového odpadu

Druh a objem odpadů

  

Antispam