Poradenství v oblasti životního prostředí a USV

Poradenské služby v oblasti životního prostředí souvisí s povinnostmi klientů vyplývajích z platné environmentální legislativy, jako je nakládání s odpady, ochrany ovzduší, ochrana vod, nakládání s chemickými látkami a z další legislativy, týkající se této oblasti. Služby poskytujeme buď formou konzultací nebo přebíráme za zákazníka odpovědnost ve veškerých souvisejících povinnostech na základě uzavřené mandátní smlouvy.

Poradenské služby v oblasti životního prostředí obsahují zejména

Součástí poradenské činnosti může být i poradenství v oblasti USV, které klientům přináší inovace a úspory v energetice i materiálových tocích surovin a odpadů.

Co je udržitelná spotřeba a výroba (USV)

Představuje strategii pro zvyšování konkurenceschopnosti při současném dosahování pozitivních sociálních, pracovních a environment. efektů v daných rámcových podmínkách.

Identifikace vhodných nástrojů - vstupní hodnocení USV neboli odpověď na otázku jak

Výsledkem je

 

Poskytujeme speciálně vyškolené pracovníky, kteří dokáží pomocí ověřené metodiky "Udržitelné spotřeby a výroby" u našich zákazníků prověřit možnosti inovací a úspor v nákladech na materiálové a energetické toky, odpadové hospodářství, ekodesign výrobků a služeb a environmentálního managementu a to nad rámec standardního poradenství.

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět více? Neváhejte nám zavolat na zákaznickou linku 800 102 000, nebo pošlete nezávaznou poptávku prostřednictvím formuláře:

 

Poptávka poradenských služeb

  

Antispam